Продукція > ELITE > GM1J103MND3540Y
GM1J103MND3540Y Elite
GM.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 10000uF; 63VDC; Ø35x40mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 10mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø35x40mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Height: 40mm
Diameter: 35mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 10000uF; 63VDC; Ø35x40mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 10mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø35x40mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Height: 40mm, Diameter: 35mm.