Продукція > ELITE > GM1J472MND3030Y
GM1J472MND3030Y Elite
GM.pdf
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 4700uF; 63VDC; Ø30x30mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 4.7mF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø30x30mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...85°C
Height: 30mm
Diameter: 30mm
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 4700uF; 63VDC; Ø30x30mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 4.7mF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø30x30mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...85°C, Height: 30mm, Diameter: 30mm.