GM2A152MNN2531
GM2A152MNN2531 Chinsan (Elite)
GM%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.08 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.392 A @ 50 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.08 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.392 A @ 50 kHz.