GM2W102MND3565
GM2W102MND3565 Chinsan (Elite)
GM%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.638" (67.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.5 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 5.005 A @ 50 kHz
на замовлення 79 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.638" (67.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.5 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 5.005 A @ 50 kHz.