GM2W151VND2235
GM2W151VND2235 Chinsan (Elite)
GM%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 150UF 450V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 950mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.19 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.702 A @ 50 kHz
на замовлення 163 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 150UF 450V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 950mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.19 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.702 A @ 50 kHz.