GM2W152MK64580
GM2W152MK64580 Chinsan (Elite)
GM Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm)
Capacitance: 1500 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 5.6 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 8.008 A @ 50 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.835" (72.00mm), Capacitance: 1500 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 5.6 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 8.008 A @ 50 kHz.