Продукція > ELITE > GM2W471MND3040Y
GM2W471MND3040Y
  • GM2W471MND3040Y
  • GM2W471MND3040Y
GM2W471MND3040Y Elite
Виробник: Elite
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 450VDC; Ø30x40mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø30x40mm
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: -25...85°C
Height: 40mm
Diameter: 30mm
на замовлення 578 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SNAP-IN electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 450VDC; Ø30x40mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø30x40mm, Tolerance: ±20%, Service life: 2000h, Operating temperature: -25...85°C, Height: 40mm, Diameter: 30mm.