Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R60J104KE11J
GMD033R60J104KE11J
GMD033R60J104KE11J Murata Electronics
GMD033R60J104KE11_01A-3150911.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 6.3 VDC 10% 0201 X5R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук