Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R60J683KE11J
GMD033R60J683KE11J
GMD033R60J683KE11J Murata Electronics
GMD033R60J683KE11_01A-3150833.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068 uF 6.3 VDC 10% 0201 X5R
Написати відгук