Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71A103KA01D
GMD033R71A103KA01D
GMD033R71A103KA01D Murata Electronics
GMD033R71A103KA01_01A-3151093.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 10 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук