Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71A472KA01D
GMD033R71A472KA01D
GMD033R71A472KA01D Murata Electronics
GMD033R71A472KA01_01A-3150913.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4700 pF 10 VDC 10% 0201 X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук