Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71A682KA01D
GMD033R71A682KA01D
GMD033R71A682KA01D Murata Electronics
GMD033R71A682KA01_01A-3150552.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6800 pF 10 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук