Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E101MA01J
GMD033R71E101MA01J Murata Electronics
c02e-1068346.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 0201; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1nF, Operating voltage: 25V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Manufacturer series: GMD, Roll diameter max.: 330mm.
Інші пропозиції GMD033R71E101MA01J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GMD033R71E101MA01J GMD033R71E101MA01J Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100pF; 25V; X7R; ±20%; SMD; 0201; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1nF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Manufacturer series: GMD
Roll diameter max.: 330mm