Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E151KA01D
GMD033R71E151KA01D
GMD033R71E151KA01D Murata Electronics
GMD033R71E151KA01_01A-3151095.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150 pF 25 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук