Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E181KA01D
GMD033R71E181KA01D
GMD033R71E181KA01D Murata Electronics
GMD033R71E181KA01_01A-3150810.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 180 pF 25 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук