Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E331KA01J
GMD033R71E331KA01J
GMD033R71E331KA01J Murata Electronics
GMD033R71E331KA01_01A-3151133.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330 pF 25 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук