Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E471KA01J
GMD033R71E471KA01J
GMD033R71E471KA01J Murata Electronics
GMD033R71E471KA01_01A-3150811.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470 pF 25 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук