Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E561KA01J
GMD033R71E561KA01J
GMD033R71E561KA01J Murata Electronics
GMD033R71E561KA01_01A-3150915.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 560 pF 25 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук