Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E821KA01D
GMD033R71E821KA01D
GMD033R71E821KA01D Murata Electronics
GMD033R71E821KA01_01A-3151057.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 820 pF 25 VDC 10% 0201 X7R
Написати відгук