Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R61A184KE12D
GMD155R61A184KE12D
GMD155R61A184KE12D Murata Electronics
GMD155R61A184KE12_01A-3150863.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.18 uF 10 VDC 10% 0402 X5R
Написати відгук