Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R61A224KE12D
GMD155R61A224KE12D
GMD155R61A224KE12D Murata Electronics
GMD155R61A224KE12_01A-3150893.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.22 uF 10 VDC 10% 0402 X5R
Написати відгук