Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R61A274KE11J
GMD155R61A274KE11J
GMD155R61A274KE11J Murata Electronics
GMD155R61A274KE11_01A-3150941.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.27 uF 10 VDC 10% 0402 X5R
Написати відгук