Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R61A474KE11J
GMD155R61A474KE11J
GMD155R61A474KE11J Murata Electronics
GMD155R61A474KE11_01A-3150839.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47 uF 10 VDC 10% 0402 X5R
Написати відгук