Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71E153KA01J
GMD155R71E153KA01J
GMD155R71E153KA01J Murata Electronics
GMD155R71E153KA01_01A-3150803.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015 uF 25 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук