Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71E183KA01J
GMD155R71E183KA01J
GMD155R71E183KA01J Murata Electronics
GMD155R71E183KA01_01A-3151265.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.018 uF 25 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук