Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71E223KA01D
GMD155R71E223KA01D
GMD155R71E223KA01D Murata Electronics
GMD155R71E223KA01_01A-3150842.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 25 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук