Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71E473KA11D
GMD155R71E473KA11D
GMD155R71E473KA11D Murata Electronics
GMD155R71E473KA11_01A-3150866.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.047 uF 25 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук