Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71E822KA01D
GMD155R71E822KA01D
GMD155R71E822KA01D Murata Electronics
GMD155R71E822KA01_01A-3151098.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8200 pF 25 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук