Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71H182KA01J
GMD155R71H182KA01J
GMD155R71H182KA01J Murata Electronics
GMD155R71H182KA01_01A-3151286.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1800 pF 50 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук