Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71H331KA01D
GMD155R71H331KA01D
GMD155R71H331KA01D Murata Electronics
GMD155R71H331KA01_01A-3150996.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 330 pF 50 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук