Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71H332KA01D
GMD155R71H332KA01D
GMD155R71H332KA01D Murata Electronics
GMD155R71H332KA01_01A-3151040.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3300 pF 50 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук