Продукція > PULSE ELECTRONICS > GMLB-100505-0600A-N8
GMLB-100505-0600A-N8
GMLB-100505-0600A-N8 Pulse Electronics
GMLB-100505-0600A-N8-RU.PDF
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Packaging: Bulk
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN, Packaging: Bulk, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.