Продукція > PULSE ELECTRONICS > GMLB-201209-0600P-N8
GMLB-201209-0600P-N8
GMLB-201209-0600P-N8 Pulse Electronics
GMLB-201209-0600P-N8-RU.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Packaging: Bulk
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN, Packaging: Bulk, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.