Продукція > PCTEL, INC. > GNSS-L125-40TNC
GNSS-L125-40TNC
GNSS-L125-40TNC PCTEL, Inc.
GNSS-L125-40TNC.pdf
Виробник: PCTEL, Inc.
Description: RF ANT GNSS 40DB PRECIS TNCF LP
Features: LNA, Filter
Packaging: Box
Mounting Type: Bracket Mount, Through Hole
Frequency Range: 1.16GHz ~ 1.3GHz, 1.52GHz ~ 1.615GHz
Applications: BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
Gain: 40dBi
Termination: TNC Female
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2:1
Antenna Type: Module
Height (Max): 1.575" (40.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 1.23GHz, 1.5575GHz
RF Family/Standard: PNT
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT GNSS 40DB PRECIS TNCF LP, Features: LNA, Filter, Packaging: Box, Mounting Type: Bracket Mount, Through Hole, Frequency Range: 1.16GHz ~ 1.3GHz, 1.52GHz ~ 1.615GHz, Applications: BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS, Gain: 40dBi, Termination: TNC Female, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2:1, Antenna Type: Module, Height (Max): 1.575" (40.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 1.23GHz, 1.5575GHz, RF Family/Standard: PNT, Part Status: Active.