GP100H3M54TEZ
GP100H3M54TEZ OmniOn Power™
D0000036300
Виробник: OmniOn Power™
Description: AC/DC CONVERTER 54V 6000W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 6000W
Size / Dimension: 17.53" L x 7.97" W x 1.61" H (445.3mm x 202.4mm x 40.9mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 320 ~ 530 VAC (3 Phase)
Type: Front End
Operating Temperature: -10°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 96%
Voltage - Output 1: 54V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 111 A
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 54V 6000W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 6000W, Features: Adjustable Output, Hot Swappable, I2C Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote On/Off, Standby Output, Size / Dimension: 17.53" L x 7.97" W x 1.61" H (445.3mm x 202.4mm x 40.9mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 320 ~ 530 VAC (3 Phase), Type: Front End, Operating Temperature: -10°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 96%, Voltage - Output 1: 54V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 111 A.