GP1250-180
GP1250-180 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 18IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 18.000" L (3.17mm x 457.20mm)
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 18IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 18.000" L (3.17mm x 457.20mm), Part Status: Active.