GP1250-20
GP1250-20 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 2IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 2.000" L (3.17mm x 50.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 107 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 2IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 2.000" L (3.17mm x 50.80mm), Part Status: Active.