GP1250-240
GP1250-240 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 24IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 24.000" L (3.17mm x 609.60mm)
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 24IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 24.000" L (3.17mm x 609.60mm), Part Status: Active.