GP1250-360
GP1250-360 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 36IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 36.000" L (3.17mm x 914.40mm)
Part Status: Active
на замовлення 37 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 36IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 36.000" L (3.17mm x 914.40mm), Part Status: Active.