GP1250-40
GP1250-40 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 4IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.125" Dia x 4.000" L (3.17mm x 101.60mm)
Part Status: Active
на замовлення 41 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.125 DIA. X 4IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.125" Dia x 4.000" L (3.17mm x 101.60mm), Part Status: Active.