GP1562-180
GP1562-180 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.1562 DIA. X 18IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.156" Dia x 18.000" L (3.96mm x 457.20mm)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.1562 DIA. X 18IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.156" Dia x 18.000" L (3.96mm x 457.20mm).