GP2000-D11-L25-0.3
GP2000-D11-L25-0.3 t-Global Technology
1168TG-PartNumber.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 25MMX11MM GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Material: Silicone Rubber
Shape: Round
Thickness: 0.0118" (0.300mm)
Type: Pad, Tube
Outline: 25.00mm x 11.00mm
Thermal Conductivity: 1.3W/m-K