Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > GP2000-D13.5-L30-0.3
GP2000-D13.5-L30-0.3
GP2000-D13.5-L30-0.3 t-Global Technology
1168TG-PartNumber.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 30MMX13.5MM GRAY
Shape: Round
Thickness: 0.0118" (0.300mm)
Type: Pad, Tube
Outline: 30.00mm x 13.50mm
Thermal Conductivity: 1.3W/m-K