GP2187-120
GP2187-120 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 12IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.218" Dia x 12.000" L (5.55mm x 304.80mm)
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 12IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.218" Dia x 12.000" L (5.55mm x 304.80mm).