GP2187-240
GP2187-240 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 24IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.218" Dia x 24.000" L (5.55mm x 609.60mm)
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 24IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.218" Dia x 24.000" L (5.55mm x 609.60mm).