GP2187-30
GP2187-30 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 3IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.218" Dia x 3.000" L (5.55mm x 176.20mm)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 3IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.218" Dia x 3.000" L (5.55mm x 176.20mm).