GP2187-360
GP2187-360 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 36IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.218" Dia x 36.000" L (5.55mm x 914.40mm)
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 36IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.218" Dia x 36.000" L (5.55mm x 914.40mm).