GP2187-60
GP2187-60 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 6IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.218" Dia x 6.000" L (5.55mm x 152.40mm)
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.2187 DIA. X 6IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.218" Dia x 6.000" L (5.55mm x 152.40mm).