GP55-4872-FTW RCD Components, Inc.
Виробник: RCD Components, Inc.
Res Metal Film 48.7K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук