GP55S-1501-FTW RCD Components, Inc.
Виробник: RCD Components, Inc.
Res Metal Film 1.5K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук